Kod promocyjny na typowanie wyścigów samochodowych

Miłośnicy wyścigów samochodowych bez problemu znajdą dla siebie zakłady wzajemne u legalnych bukmacherów. Typować można m.in. wyniki wyścigów Formuły 1, rajdów WRC czy amerykańskiej serii NASCAR. Ciekawą opcją na zdobycie dodatkowych środków na obstawianie kuponów – również z zakładami na wyścigi samochodowe – są kody promocyjne.

Na początek warto dowiedzieć się, czym w ogóle są kody promocyjne u legalnych bukmacherów. Otóż pod względem działania niczym nie różnią się one od kodów promocyjnych dostępnych np. w sklepach internetowych – zdecydowanej większości z nas zdarzyło się na pewno korzystać z kodów, które wpisane w odpowiednie pole w formularzu zakupu pozwalają obniżyć cenę, otrzymać rabat albo skorzystać z darmowej dostawy.

Bukmacherskie kody promocyjne są podobne w działaniu – oczywiście nie zyskuje się dzięki nim rabatu od ceny produktu, ale… dodatkowe pieniądze, które można wykorzystać na typowanie zakładów. Najczęściej kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji u danego bukmachera i wówczas uprawnia on do otrzymania bonusu powitalnego, czyli rodzaju premii na start.

Przykład? U wszystkich legalnych bukmacherów aktywny jest kod promocyjny do bukmachera. Wpisując go podczas rejestracji u bukmachera Superbet, skorzystać można z bonusu powitalnego do 1534 zł. Składa się na niego bonus 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 200 zł oraz tydzień gry bez ryzyka (przez tydzień od aktywacji depozytu można stawiać kupony – jeśli okażą się one nietrafione, bukmacher zwraca ich stawkę do łącznej kwoty 1300 zł), a także unikalny freebet 34 zł, dostępny tylko z kodem. Z kolei w forBET do standardowej premii na start (2000 zł w bonusach od depozytu, Maxi Zysk 200 zł, gra bez podatku przez 2 tygodnie) dochodzi extra 80 zł od wpłaty, cashback 100 zł i darmowy zakład 30 zł.

Jak wykorzystać kod bonusowy do typowania wyścigów samochodowych?

Uzyskane dzięki kodowi promocyjnemu pieniądze można przeznaczyć na obstawianie kuponów – jeśli w regulaminie promocji nie ma ograniczeń, typy mogą dotyczyć również wyścigów samochodowych.

A co konkretnie można obstawiać u legalnych bukmacherów? Oczywiście najbardziej rozbudowana jest oferta na Formułę 1. Są tam m.in. zakłady na zwycięzcę kwalifikacji, triumfatora danego wyścigu, mistrza świata wśród kierowców oraz wśród konstruktorów. I tak np. firma forBET przy okazji wyścigu o Grand Prix Belgii w roli faworytów do wygranej widziała Lewisa Hamiltona na równi z Maxem Verstappenem (kurs 2,00) przed Sergio Perezem (kurs 15,00) oraz Valtterim Bottasem (kurs 20,00). W przypadku Formuły 1 czasami dostępne są nawet zakłady specjalne, dotyczące np. tego, czy dany kierowca nie ukończy konkretnego wyścigu. U większości legalnych bukmacherów na podobnej zasadzie znaleźć można także zakłady wzajemne na rajdy WRC.

Dla prawdziwych fanów wyścigów samochodowych gratką mogą być zakłady na amerykańską serię NASCAR. W jej ramach w ciągu roku odbywa się ponad 100 imprez samochodowych na torach w USA, Kanadzie i Meksyku. W firmie STS zakłady na NASCAR dostępne są na bieżąco – ostatnio typować można było wyniki FireKeepers Casino 400 – 400-milowego wyścigu samochodów seryjnych NASCAR Cup Series, odbywającego się na torze Michigan International Speedway na Brooklynie w stanie Michigan. Według analityków STS-u, największe szanse na zwycięstwo w wyścigu miał Kyle Larson (kurs 3,75) przed Kyle’m Buschem, Chase’m Elliottem oraz Martinem Truexem Juniorem – za każdą postawioną na nich złotówkę bukmacher był gotów płacić 9 zł.

Jak widać, oferta na wyścigi samochodowe u legalnych bukmacherów naprawdę jest dość szeroka. Warto znaleźć te zakłady, które najbardziej nas interesują i poszukać atrakcyjnego kodu promocyjnego.

Każdy z bukmacherów prezentowany w serwisie to legalna firma bukmacherska posiadająca odpowiednie zezwolenia Ministra Finansów RP. Hazard może prowadzić do uzależnień – dlatego obstawiaj rozważnie.

Adam (90 Posts)


Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Kod promocyjny na typowanie wyścigów samochodowych"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
motorula
Gość

Ciekawe, czy któryś z buków miał w ofercie to, że GP Belgii będzie składał się z mniej niż 10 okrązeń? 😛 lol