Flota Dostawcza – II edycja spotkania flotowców już na jesieni

19 października na nowo otwartym Torze Łódź (Strykowo) odbędzie się spotkanie z cyklu Flota Dostawcza – spotkanie osób zawodowo zajmujących się administrowaniem pojazdami użytkowymi z dostawcami: przedstawicielami importerów, firm zabudowujących podwozia, dostawców usług finansowych i telemetrycznych. Organizatorem wydarzenia jest Magazyn Flota. To II edycja eventu. I edycja odbyła się w 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie i zgromadziła ponad 80 fleet managerów, którzy sprawdzali ok. 40 samochodów pod kątem ergonomii jazdy, ładowności, badali promień skrętu. Nasz blog objął spotkanie patronatem medialnym.

Dzięki odpowiedniemu położeniu Toru Łódź można będzie skorzystać z terenów kopalni żwiru i przetestować samochody typu Pickup. Z kolei na torze wyścigowym każdy z gości będzie mógł pojeździć jednym z kilkudziesięciu samochodów dostawczych najważniejszych importerów z Polski i sprawdzić ich przydatność do celów operacyjnych swojej firmy.

ostateczny 3w1

Spotkanie jest jedynym tego typu projektem w Polsce i daje sporą możliwość osobom z branży znaleźć odpowiednich dostawców dla siebie. Jest to o tyle ciekawa inicjatywa, że wszystko jest na miejscu i nie tylko można obejrzeć katalogi czy wystawione modele aut i zabudów, ale także na żywo pojeździć czy potestować określone rozwiązania. Oprócz samych testów odbędą się również prelekcje i wykłady dotyczące nowości rynkowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracji można dokonać za pomocą formularza www.flota-dostawcza.pl.

Przemysław Durczak Przemysław Durczak (48 Posts)

Z zamiłowania fotograf i fan szybkich samochodów. Specjalista od wszelkich zagadnień technicznych i nowinek branżowych.


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar